Yaşam

Alie 6. Bölüm Önizlemesi Yayınlandı! Dev, Aslan’ı Sesiyle Büyüledi!

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Aile 6. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Yangının ardından İbo, Aslan’la yeni bir mücadeleye girer ve büyük bir atılım yapar. Aslan, en büyük endişesi olan Yusuf Soykan’ın oğluna bıraktığı mektupla yüzleşir. Ati, Ceylan’ı partisine davet ederek ve onu kullanarak Aslan’dan intikam almayı planlamaktadır. Devin, kurallarıyla boğuşan Hülya ile tartışır. Bu tartışma üzerine Aslan, Devin’den annesinden özür dilemesini ister. Aile 6 bölüm 1 ön izlemesi yayınlandı. Devin, Aslan’ı sesiyle büyüler.

Dev, Aslan’ı Sesiyle Büyüledi!

Ailenin 6. bölüm 1. ön izlemesinde; Aslan, Devin ile müzik dinlemeye gider. Sahneye çıkan müzisyen, Aslan’dan müziğine devam etmesini ister. Aslan reddedince mikrofonu Devin’e verir. Aslan, kardeşinin değil, Devin’in sesinin yumuşak olduğunu söylüyor. Devin hızla mikrofonu alır ve müziğe devam eder. Aslan, Devin’in sesindeki tatlılığa hayran kalır.

İşte Family 6 1. bölüm ön izlemesi…

AİLE 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Çiftliğe yapılan silahlı saldırıyla birlikte Devin, hayatının muhtemelen en zor günlerinden geçerken tek ihtiyacı Aslan’ın desteğidir. Ancak Aslan yerine kendisini bir muhafız ordusuyla bulur. Hülya ise başta Devin olmak üzere aile üyelerinin üzerindeki baskıyı artırır.

Saldırıyı düzenleyen kişi bulunana kadar çiftlikte en üst düzeyde güvenlik önlemleri alınır. Eko, başarılı bir ameliyattan sonra aklını başına toplar. Soykan ailesinin karanlığıyla yüzleşen Devin, Aslan hakkında inandığı gerçekleri sorgulamaya başlar ve bir cevap bulmak için Cihan’la buluşur.

Aslan’ı tanımaya çalışırken içindeki karanlıkla da tanışır. Aslan, Eko’yu kimin vurduğunu bulmaya çalışır. Tüm oklar Ati’yi gösteriyor. Ama Ati ortadan kayboldu. Aslan saklandığı yerde Ati’yi bulur. Onu korkutuyor.

Daha sonra amcasının yanına gider ve bu saldırıyı kendisinin yaptığını bildiğini söyler. Saldırıyı kendisinin yaptığını İbrahim Aslan’a itiraf eder. Kendisine çiftlikte güvenlik açığı olduğunu söylediğini ve kendilerine inanmadıklarını bu yüzden bu saldırıyı kendisinin yaptığını ancak Eko’nun bilerek yapmadığını anlatır.

Devin, bunu bir kan davasına dönüştürmemek için Aslan’dan konuşmasını ister. Söz verirse onunla çiftliğe gideceğini söylüyor. Aslan ona bu sözü önce veremez. Amcasıyla görüştükten sonra Devin’e gider ve Eko’ya hem saldırganı hem de saldırıyı yapan kişiyi bulduğunu ancak onlara hiçbir şey yapmadığını söyler.

Devin, Aslan’la birlikte çiftliğe döner. Amcasının büyük bir yatırım yaptığını öğrenen Aslan, tetikçisiyle birlikte o fabrikayı yakar. Gece haberlerinde o fabrikada yangın çıktığı ve içinde bir kişinin öldüğü haberini izliyor.

Aile 6. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Aslan, Devin’in Annesinden Özür Dilemesini İstiyor!

haber-bulanik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu