Haber

Yollardaki durum

Karayollarının imalat, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, ulaşım gözetim altında sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Kızılcahamam-Ankara yolunun 39-41. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle her iki yön de trafiğe kapatılıyor ve ulaşım servis yolları üzerinden yapılıyor.

Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Büyükçekmece karayolu 0-5. Yolun kilometrelerinde üst yapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım yolun bir kısmından çift yönlü olarak devam ediyor.

Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 27-32. Çeşitli bölümlerdeki üretim, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle gözetim altında nakliyeye izin verilmektedir.

Sakarya-Düzce yolunun 12’nci kilometresindeki Mudurnu Köprüsü’ndeki imalat çalışmaları nedeniyle Sakarya yönü trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım çift yönlü olarak Düzce’den devam etmektedir.

Sivas-Zara yolunun 1-3. Numune Hastanesi Köprülü Kavşağı inşaatı nedeniyle ulaşım çift yönlü servis yollarından sağlanmaktadır.

9-11 Aksaray-Ortaköy yolu. ve Turhal-Zile-Aydıncık yolunun 32-33. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

40-42 Gökçebey-Yenice-Karabük yolu. Only Tünel’de elektrik-elektromekanik çalışmalar nedeniyle ulaşım tek şeritte sağlanmaktadır.

Trabzon-Rize yolunun 9’uncu kilometresinde yer alan Kaşüstü Araç Alt Geçidi’nin iki yakasında elektrik ve elektronik sistem bakım onarım çalışması nedeniyle saat 17.00’ye kadar tek şeritten ulaşıma izin verilecek.

Finike-Kumluca yolunun 8-11. Yaya alt geçitlerinin yapılması nedeniyle sürücüler trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmek zorunda.

carsibasiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu